HER ŞEY MÜMKÜN │ MAHALLE KAHVESİ

mahalle-kahvesi
Mahalle Kahvesi
Çocukken, pille çalışan bir mp3 çalarım vardı. İçine çok az müzik alırdı. Çoğunluğunu da film müziği oluştururdu. Sözsüz ve klasik müziklere merakım o zamandan geliyor. Gece yatağa girdiğimde gizlice cebimden çıkarır, kulaklıkları takar, yorganı kafama çeker bir süre müzik dinleyip, hayal kurardım. Olacağına da derinden inanırdım.

Dün gece, çocukken olduğum kadar enerjik, motivasyonum yüksek halde düşünmeden eğlendiğim birkaç saat geçirdim. En sevdiğim müzik, kalemim ve defterimle. Yan odada eşim uyurken, en rahat ofis alanım olan mutfak masasında günün ikinci kahvesini yapmış, arka fona müzik iliştirmiş bir şeyler yazıyordum. Fotoğraf ve video çekmeyi, saatlerce photoshop üzerinden photo manipulation çalışmayı çok seviyorum, mutlu da oluyorum. Ancak yazdıktan sonra içimde oluşan o heyecan ve hareketlilik her zaman farklı hissettiriyor.

Dün, hayalimin emin adımlarla temelini attım. Sonuç beni mutlu edince tam 1 saat, çalan pretty woman şarkısında dans ettim. Ben dün gece, çocukluğumdaki gibi mutlu, enerjik, korkusuz ve her şey mümkünmüş, her şey olabilirmiş gibi hissettim.
Şu an, dün gece temelini attığım şeyin peşinden gidiyorum ve unutmamak için benim en değerli alanım Blogum'a kaydını oluşturuyorum.

Bu yazı bir şeylerin habercisi ve benim hatırlatıcım.


Instagram : @auseblog

auseblog@gmail.com

Okuduğunuz için teşekkür ederim.

Sevgiler, Ause

Yorum Gönder

20 Yorumlar

 1. Hadi hayırlısı olsun hocam, her şey için :) Lisedeyken pilli mp3 lerden benimde vardı ama çok uzun ömürlü olmuyordu benimkiler :)))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sahimi :) Benim ki halen kullanılır durumda, kardeşimde duruyor şu an :) teşekkür ederim okuduğun için ^^

   Sil
 2. Umarım her şey gönlünce istediğince olur..Yazıdaki duyguların çok tanıdık hissettirdi bana.. İki üç kere okudum yazdıklarını çok içten ve samimi teşekkürler bu duyguları bizimle paylaştığın için :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hem okuduğun için hem yorumun için çok teşekkür ederim, çok mutlu oldum:)))

   Sil
 3. Ausecim, harikasın. çok büyük bir keyifle okudum yazdıklarını. İlham böyle gelir insana işte. Birazcık çabalamadan, alt yapısını hazırlamadan hiç bir şey olmaz. Emeksiz yemek olur mu? Yazmak da emek ister. Yaşadıklarının kaydını tutma kararın ayrıca güzel.
  İnanır mısın okurken seni gözümün önünde hayal ettim ben de. Mutlu bir şekilde, gülümseyerek dans ederken. Demek ki senin ilham saatin belli ve müzik olmazsa olmazın. Attığın temel güzelliklere açılsın canım benim. Sevgiler...💖

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Canım Zeugmacımm... Emeksiz yemek olur mu hiç olmaz tabii, çok haklısın bir çok şey için geçerli bu. Çok teşekkür ederim bu güzel yorumun için canım Zeugma çok mutlu oldum, inanılmaz iyi geliyor bunları okumak :))) okuyan gözlerine sağlık kocaman öperim seni💖💖💖

   Sil
 4. Her şey umduğundan ve hayallerinden çok daha güzel olsun canım Ause! Her şeyin en güzeli ve hayırlısını hak ettiğini unutma. Seni seviyorum ^^

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Canım, güzel Mely, çok çok teşekkür ederim 💖 Hepimiz için en güzeli olur umarım, hepimiz hayal ettiğimizden daha iyi yerlere gelir, hep mutlu oluruz. Seni kocamann seviyorum 💖

   Sil
 5. İnsanın mutlu olduğu şeyleri yapması ne kadar rahatlatıcı. Umarım hayal ettiğin gibi olsun ,hayalin:)

  YanıtlaSil
 6. Dilediğiniz şeyler dilerim gönlünüzce olur. Şarkıyı da çok severim ben :):)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çook teşekkür ederim :)) Çok güzel bir şarkı 💐

   Sil
 7. Yanıtlar
  1. Çok tatlısınız :)) 💐 çok teşekkür ederimm 💐

   Sil
 8. Selam, pandemi bize mutluluğun dışarda değil içimizde olduğunu öğretti. Dans,, fotoğraf ne güzel uğraşılar. Sevgiyle kalın.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Katılıyorum :)) Çok teşekkürler yorumunuz için kocaman sevgiler.

   Sil
 9. Enerjinizin yüksekliğini buradan hissettim. Hiç bitmesin umarım.

  YanıtlaSil

Düşünceleriniz ve önerileriniz beni mutlu eder🌴 🌵 🌾 🌿