FAKAT ÇOK GEZDİK / Kaş & Gelos

Kaş & Gelos

M e r h a b a !
Kaş & Gelos

Uzun süredir hayalini kurduğum Kaş'a sonunda kavuştum! Sizler bu duruma birçok şey diyebilirsiniz. Bense, evrenin sesime kulak verdiğini söylerim.
Tatile geldiğimizde bize göz kırpan Kaş'ı daha yakından tanıma fırsatı bulduk.

( Görmüş olduğunuz dağ manzarasında,    gözünüze çarpan    -dev-  ile ilgili başka bir yazıda konuşacağız.)

Şimdi size çalışmakta olduğumuz restoranın bildiğiniz reklamını yapacağım. :D Bunu zamanlama olarak biraz erken bir tarihte yapmak daha iyi olabilirdi. :)

Mutfak ekibinde yer aldığım, şefliğini eşimin üstlendiği Gelos'dan biraz bahsedelim.
Kaşın göbeğinde yer alan Gelos'un bir tarafı eşsiz dağ manzarasına bir tarafı içinizi huzurla kaplayacak denize bakıyor. Kritik dönemlerden geçtiğimiz şu günlerde kalabalıktan uzak, rahat rahat akşamın tadını çıkarabileceğiniz bir teras burası.

Sizleri biraz yoracak olan o merdivenlerden, böyle bir terasa çıkıyorsunuz. Geri dönüşlere bakılırsa, büyük çoğunluk Gelos'un konumundan oldukça memnun. Bir çoğunuzun beklentilerini karşılayabilmek tüm ekip olarak bizleri inanın çok mutlu ediyor. Bu motivasyon sayesinde işin, bulunduğumuz durumun ve sıcakların verdiği stresle baş etmemiz daha kolay oluyor.

Eğer Gelos'u ilk kez duyuyorsanız, yemeklerimizin, içkilerimizin ve o güzel manzaranın tadını çıkarmak için birkaç basamak çıkmanız yeterli.

Kaş & GelosOkuduğunuz için teşekkür ederim, kocaman sevgiler!

Chef : @muminbozkurt
@gelosmeyhane

Instagram : @auseblog

auseblog@gmail.com

Okuduğunuz için teşekkür ederim.

Sevgiler, Ause

Yorum Gönder

4 Yorumlar

  1. Ause'ciğim; yaz başından beri Gelos'u ve enfes görünen yemeklerinizi imrenerek izliyorum... seneye inşallah hayat biraz daha normale yaklaşırsa, gelip tatlarına da bakmak istiyorum! Ayrıca, o dağda uyuyan devin hikayesini de çok merak ettim! Çok sevgiler!

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Başak hanımcım çok teşekkür ederiz, her zaman bekliyoruz. Umarım seneye görüşebiliriz. :) Uyuyan devi de yazmaya başladım. Kocaman sevgiler <3

      Sil

Düşünceleriniz ve önerileriniz beni mutlu eder🌴 🌵 🌾 🌿