ESSENCE GET BIG LASHES VOLUME BOOST MASCARA


essence-get-big-lashes-volume-boost-mascara-essence-maskara

Merhaba !
Son bir senedir  önemli gün diye adlandırdığımız günler dışında,  gündelik hayatta maskara kullanımına ara vermiştim. Hem restoranda çalıştığım dönemler ızgara-duman sebebinden gözlerimi rahatsız ediyordu hemde kirpiklerimi biraz dinlendirmek istemiştim. Tekrar günlük hayatta kullanmaya başlayınca, bir süredir elimde olan essence'in  maskarası hakkındaki düşüncelerimi yazmak istedim.


Bu maskarayı aldığım zaman ile şuan ki fiyatı farklı. Fiyat konusuna hemen hemen her yazımda değiniyorum. Şuan ki durumdan bir çok kişi gibi memnun değilim ve bulduğum fırsatta şikayet etmekten kaçınmıyorum :)


Ve Essence Get Big Lashes !

Mega fırçasından mütevellit başlarda pek verimli kullanamadım.
Büyük fırçalarla ilgili sıkıntım vardı. ( komik gelebilir ) Artık kullana kullana bu durumu aşmış ve gözüme sokma sorununu da halletmiş bulunuyorum. Tecrübe efendim tecrübe.

essence-get-big-lashes-volume-boost-mascara-essence-maskara
Herkesin maskaradan beklentisi farklı olabiliyor. Kimileri için uzunluk, kimileri için dolgun ve kıvrık olması, kimileri içinse hafif renk verip, belirginleştirmesi yeterlidir. ( Verdiği etkiyle beraber gün içindeki durumu da önemli elbette)  Gün içinde gözlerimi ağırlaştırmaması da mühim elbet. Akma ve dökülme konusunu söylememe gerek bile yok. Hiç birimiz pul pul dökülen, akan maskaralar istemeyiz kesinlikle.

Essence Get Big Lashes Volume Boost Maskara Nedir ? Ne değildir ?
Tek katta kirpiklerimi uzatıp, belirginleştiriyor. Yoğun kirpik sevenlerdenseniz ilk adımdaki etkisini sevmeyebilirsiniz. Ama sizin için kat kat uygulamak sıkıntı değil ise (ve gün sonunda çıkarma macerası) iki kat uygulandığında olduğundan biraz daha yoğun kirpikleri elde etmeniz mümkün.
Gün içinde topaklanma ve dökülme sorunu yaşamadım. Kaşıntı ve benzeri tepkilere de  neden olmadı.

Tekrar alır mıyım ? Vovv! diyebileceğim bir maskara değil. Muhtemelen tekrar satın almam.

Peki sizler ne düşünüyorsunuz ? Bu maskarayı kullandınız mı ? Sevdiniz mi? Yoksa nefret mi ettiniz ? Tabi ki bilmeyi çok isterim !Blogumda olduğunuz ve okuduğunuz için çok teşekkür ederim. Umarım keyifle, sıkılmadan okumuşsunuzdur.
Yorumlarınız, mailleriniz benim için çok değerli lütfen sadece okuyup geçmeyin. 
Sosyal Medya üzerinden beni takip edip haberdar olabilirsiniz. İstediğiniz zaman DM, yorum atabillir ve hepsine cevap vereceğime emin olabilirsiniz.
Instagram: AuseEsua_
Twitter: AuseEsua
Facebook Page : Ause Esua
SnapChat : AuseEsua
Mail : auseblog@gmail.com

Eğer Blogumu beğendiyseniz ; Beni google+ da arkadaş olarak eklemeyi unutmayın ! :))

Yeni yazılarımdan haber almak için ise köşedeki takip et butonundan -blogumu-  takip debilirsiniz. 

Paylaştığım tüm yazılar kendi deneyimlerimden oluşmaktadır. İyi ve kötü sonuçlar oluşturup oluşturmayacağının garantisini veremem. Öneriler ve ürünler kişiden kişiye farklılık gösterebilir. Bende iyi olan sizde kötü olabilir veyahut bende kötü olan sizde iyi olabilir.

Bu  Blog'da üzerinde adımın geçtiği tüm fotoğraflar ve yazılar bana aittir.
Kaynak belirtilmeden ve iznim olmadan alınamaz, kopyalanamaz.


        

Yorum Gönder

2 Yorumlar

  1. Ben kullanmadım. Ama sen önermiyorsan zaten kullanmam artık. Emeğine sağlık güzellik. :)

    YanıtlaSil
  2. Bu fırça tarzıyla pek mutlu olamıyorum ben; zaten sen de etkisine bayılmamışsın, o zaman pas diyelim :) Teşekkürler yorum için, çok sevgiler!!!

    YanıtlaSil

Düşünceleriniz ve önerileriniz beni mutlu eder🌴 🌵 🌾 🌿