MİNİSO MAKYAJ ÇANTASI VE MİNİSO OJE

miniso-makyaj-cantasi-miniso-oje
MİNİSO MAKYAJ ÇANTASI VE MİNİSO OJE 

Konu kozmetik olunca hepimizin gözü dönüyor kabul edelim. İhtiyacım olmadığı halde aynı şeyden birden fazla aldığım olmuştur. Bende durum makyaj malzemelerinden ziyade makyaj çantası için geçerli. ( Bu, evde zibilyon tane defterim olduğu halde yeni defter almamla aynı durum)


Miniso, önünden geçtiğinizde girmek isteyeceğiniz aşırı tatlı bir yer.
Çılgın kozmetik ürünlerine bakarken, gözlerim her biri birbirinden güzel çantalarına takıldı. Kalitesinden, rengine ve iç astarına kadar aldığım makyaj çantasına bayıldım! Farklı çeşitlerinin olması da ayrı güzel.
Fiyat, aldığım dönemde 20-25 TL civarındaydı. Şuan ki fiyat durumunu düşününce fiyatlarda artış olmasını düşünmek mümkün ancak indirim dönemlerinde gayet güzel bir fiyata alabilirsiniz. Genel anlamda çanta kalitelerini çok sevdiğimi ve buradan aldığım çanta sayısının bir ile sınırlı kalmayacağını söyleyeyim. ^^
miniso-makyaj-cantasi-miniso-oje
MİNİSO MAKYAJ ÇANTASI VE MİNİSO OJE 
Çantanın övgüleri biterken, hemen hemen her rengi aşırı şirin olan miniso ojelerine gelelim.
miniso-makyaj-cantasi-miniso-oje
MİNİSO MAKYAJ ÇANTASI VE MİNİSO OJE 
Bir dönem bu ojeleri 5 TL ye alırken şimdi ki fiyatları 7.95 TL .(Şuan fiyatlar halen aynı, indirimde 6.95 TL oluyor.)
Bloglarda, instagram etiketlerinde araştırdığınızda mor rengin ne kadar popüler olduğunu görebilirsiniz.Millet gider Mersin'e ben giderim tersine hesabı yine bilinenin dışında bir rengi alıp çıktım. Aklım morda kalmadı değil. Ancak oje kutumda olmayan bir rengi alarak doğru karar verdim bence ^^

Bendeki sedefli bir kırmızı. (Sitesinde de Kırmızı diye geçiyor)

İlk katta rengini belli ediyor ama daha yoğun görünsün isterseniz iki kat uygulamak elbette daha net ve daha iyi. Alt ve üstteki fotoğraftakiler tek kat uygulanmış hali.

Kalıcılığı benim tırnaklarımda 2 gün maksimum 3 gün sürüyor.Hafif uçlardan çıkmaya başlıyor. Evde çok fazla yenileme projeleri ile uğraştığım için elim çok fazla temizleyiciye ve suya maruz kalıyor. Dolayısıyla çıkması normal. Zira her ojenin bendeki kalıcılık durumu böyle. (glitterlar hariç ^^)

Peki sizler Miniso hakkında ne düşünüyorsunuz ? Ürünlerini denediniz mi ? Memnun kaldığınız ve kalmadığınız ürünleri neler ? Hepsini bilmeyi çok isterim !

-iki kat uygulanmış halini de çekip yazıyı güncelleyeceğim-
miniso-makyaj-cantasi-miniso-oje
MİNİSO MAKYAJ ÇANTASI VE MİNİSO OJE 

 

Blogumda olduğunuz ve okuduğunuz için çok teşekkür ederim. Umarım keyifle, sıkılmadan okumuşsunuzdur.
Yorumlarınız, mailleriniz benim için çok değerli lütfen sadece okuyup geçmeyin. 
Sosyal Medya üzerinden beni takip edip haberdar olabilirsiniz. İstediğiniz zaman DM, yorum atabillir ve hepsine cevap vereceğime emin olabilirsiniz.Instagram: AuseEsuaa
Twitter: AuseEsua
Facebook Page : Ause Esua
SnapChat : AuseEsua
Mail : auseblog@gmail.com

Eğer Blogumu beğendiyseniz ; Beni google+ da arkadaş olarak eklemeyi unutmayın ! :))

Yeni yazılarımdan haber almak için ise köşedeki takip et butonundan -blogumu-  takip debilirsiniz. 

Paylaştığım tüm yazılar kendi deneyimlerimden oluşmaktadır. İyi ve kötü sonuçlar oluşturup oluşturmayacağının garantisini veremem. Öneriler ve ürünler kişiden kişiye farklılık gösterebilir. Bende iyi olan sizde kötü olabilir veyahut bende kötü olan sizde iyi olabilir.

Bu  Blog'da üzerinde adımın geçtiği tüm fotoğraflar ve yazılar bana aittir.
Kaynak belirtilmeden ve iznim olmadan alınamaz, kopyalanamaz.

Yorum Gönder

4 Yorumlar

  1. kırmızı oje çok tatlı var mıydı bende emin olamadım şimdi :-)))

    YanıtlaSil
  2. Yaaa ben de makyaj çantası konusunda aynı takıntıya sahibim, gördüğüm an almak istiyorum. Ve hatta şimdi bu çantaya da bayıldım!!! Ve fakat çantayla birlikte ojenin rengi de beni benden aldı! Bu sene nedense kırmızılara düştüm, ki normalde fazla kullanmazdım! Çantayla ojenin uyumu ise ayrıca güzel! Güle güle kullan fıstık, çok öperim!

    YanıtlaSil
  3. Yaa Ause cantaya da ojeye de bayildim. Cok gezmek istedigim magazalardan biri Miniso yaa😍😍

    YanıtlaSil

Düşünceleriniz ve önerileriniz beni mutlu eder🌴 🌵 🌾 🌿