Garnier Mineral Ultra Kuru Arındırıcı Etki Roll-on


Merhaba !   
Yaz sıcaklarında en çok tüketilen ürünlerden birisi de terleme önleyici elemanlar. Hele çalışıyorsanız ve Antalya gibi bir yerde yaşıyorsanız  deodorant ve roll-on lar en gerekli şey.
Garnier Mineral Ultra Kuru Arındırıcı Etki Roll-on  bir kaç aydır kullandığım bir ürün. Islaklık emici mineral, uzun süreli kuruluk hissi, hızlı kuruma ve 48 saat aralıksız koruma konusunda vaat veriyor. Uzun süreli kuruluk ve koruma sağlarken cilde nefes aldırdığı da vaatleri arasında.
Garnier'in mineral roll-on u koku önleme de taktir edilecek seviyede çok iyi. Dışarı çıkmadan önce banyo sonrası ya da uygulanacak bölgeyi temizleyerek kullandım. Ağır olmayan, hafif ve fresh bir kokusu var. Gün içinde sizi uzunca süre rahat ettiriyor. Uzun süreli kuruluk etkisi yok, bu beklenti içinde alırsanız memnun kalmazsınız. Benim için terin kendisini yok etmekten çok kokuyu yok etmesi önemli.


Alkol içermiyor, alüminyum içeriyor. Eskiden buna dikkat etmezdim ancak artık olası etkilerin farkında olunca, alternatiflere bakıyorum.

Hayvanlar üzerinde deney yapan markalardan.
Bir kaç ay önce pembe olanını almak istiyordum ancak tekrar almayacağım. (markanın hiç bir ürününü.)


 

Blogumda olduğunuz ve okuduğunuz için çok teşekkür ederim. Umarım keyifle, sıkılmadan okumuşsunuzdur.
Yorumlarınız, mailleriniz benim için çok değerli lütfen sadece okuyup geçmeyin. 
Sosyal Medya üzerinden beni takip edip haberdar olabilirsiniz. İstediğiniz zaman DM, yorum atabillir ve hepsine cevap vereceğime emin olabilirsiniz.Instagram: AuseEsuaa
Twitter: AuseEsua
Facebook Page : Ause Esua
SnapChat : AuseEsua
Mail : auseblog@gmail.com

Eğer Blogumu beğendiyseniz ; Beni google+ da arkadaş olarak eklemeyi unutmayın ! :))

Yeni yazılarımdan haber almak için ise köşedeki takip et butonundan -blogumu-  takip debilirsiniz. 

Paylaştığım tüm yazılar kendi deneyimlerimden oluşmaktadır. İyi ve kötü sonuçlar oluşturup oluşturmayacağının garantisini veremem. Öneriler ve ürünler kişiden kişiye farklılık gösterebilir. Bende iyi olan sizde kötü olabilir veyahut bende kötü olan sizde iyi olabilir.

Bu  Blog'da üzerinde adımın geçtiği tüm fotoğraflar ve yazılar bana aittir.
Kaynak belirtilmeden ve iznim olmadan alınamaz, kopyalanamaz.

Yorum Gönder

6 Yorumlar

 1. Bu roll-on konusu adeta kanayan yara! İçeriği temiz olanların çoğu kokuyu önlemiyor, önleyenlerin bir kısmı CF değil... valla ne yapacağımı şaşırdım. Ama, çok kritik bir günse, elimin altında bir tane garanti (artık alüminyumluymuş, cruelty free değilmiş bakmadan) roll-on bulunduruyorum ki rezillik olmasın... O da Garnier oluyor; bu serinin koruması çok başarılı. Diğer günler içinse Nivea Pure Jasmin olanı kullanıyorum; baya bir stok yapmıştım, ama bitince bu CF meselesi nedeniyle almıycam. İpek doğal deo ve diğer bu tür girişimcilerinkini sıradan deneyeceğim :) İpek'i beğeniyorum aslında baya, aklında olsun derim. Çok öperim!

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aynen öyle o konuda benim de kafam karışık şuan elimin altında önceden aldıklarımın olmasa ne yapardım bilmiyorum. İpek kullanmadım hiç bakayım o halde ^^, teşekkür ederim, öpüyorum çok.

   Sil
 2. sprey şeklinde olanları aldım yeni yazın kullanır bitiririm ama bu yeterli gelmeyecek anlaşılan..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ter önleme de pek başarılı değil maalesef :)

   Sil
 3. Bu deodorantları alüminyum içermeleri yüzünden hiç almadım ama ambalajları çok tatlış değil mi😍😍
  Garnier’i aynı sebeple artık ben de almayacağım Ausem, 1-2 ürünü yüzünden de resmen yastayım, geceleri gizlice ağlıyorum😰
  Öpüyorum kocaman❤️❤️

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ay sorma Blanağmmmm bayılıyorum bende ambalajlarına, hele pembe olanında öyle bir gözüm kaldı ki...
   Garnier ile aram zaten bozuktu Blana'm sende biliyorsun zaten bir de bu hayvan deneyleri yüzünden hiç almayacağım artık. Kocaman öpüyorummm bende <3 <3 <3

   Sil

Düşünceleriniz ve önerileriniz beni mutlu eder🌴 🌵 🌾 🌿