ORIFLAME THE ONE KAPATICI KİT - Light

oriflame-one-kapatici-kit
ORIFLAME THE ONE KAPATICI KİT
Bundan seneler önce OTelde çalışmaya başladığım ilk zamanlar Oriflame'in “oriflame beauty kapatıcı kit" olarak satılan kapatıcısı  o dönemde ki en güzel kapatıcı-idi benim için.
oriflame-one-kapatici-kit
ORIFLAME THE ONE KAPATICI KİT
Onu o kadar çok severek kullandım ki artık satılmamaya başlayınca üzülmedim desem yalan olur.Çalışanlar ve yorgun gözler için birebir bir üründü.
Son olarak bugünkü yazımın konusu olan ORIFLAME THE ONE KAPATICI KİT kataloglarda yer almaya başladı ve eskisi kadar iyi olur umuduyla satın aldım.

ORIFLAME THE ONE KAPATICI KİT aynalı bir ambalaj içinde sunuluyor. 3'ü 1 arada kapatıcı kit taşıma ve kullanım açısından büyük kolaylık. Bu tür kitlerin bir arada sunulmasını seviyorum. Ancak yeşil renginin bu üçlünün arasında bulunmasını isterdim doğrusu.


 • Kit'de iki krem kapatıcı, bir sıkıştırılmış pudra bulunuyor. Pudrayı başlarda çok kullanmasam da son zamanlarda elim sürekli gidiyor. Göz kapağıma hafif kapatıcı, üzerine pudrasını uyguladığımda ki temiz görüntüyü çok sevdim.
 • Oldukça kalın yapılı, parmaklarla pıt pıt yaparak iyi dağıtılıyor.Bir kapatıcı fırçasıyla uygulama yapmak işkenceye dönüşebilir zira pek işe yaramıyor ve dağıtılmıyor.( ya da ben beceremedim)
 • Göz altına önce turuncu rengi ,sonrasında üzerine açık rengini uyguladığımda  biraz dalga dalga duruyor buda hoş gözükmüyor haliyle. Dolayısıyla turuncu rengin üstünde farklı bir kapatıcı ile geçiyorum. 
 • Sarı renkli kapatıcı kapanmasını istediğim küçük bölgelerde iyi iş görüyor ancak hem göz altını hem uygulama yapılacak bölgeleri iyi nemlendirmek önemli. Kalın ve pudralı yapıda olduğu için bölgeyi pütür pütür gösterebiliyor.
 • En çok kullandığım ise sarı renkli kapatıcı. Göz makyajı yapmadan önce göz kapağına renk eşitlemek için kullanıyorum. 

Önceki kit'i kadar sevdim mi ? Maalesef sevemedim, alternatif olarak çok iyi ancak o kit gerçekten çok güzeldi. 

Blogumda olduğunuz ve okuduğunuz için çok teşekkür ederim. Umarım keyifle, sıkılmadan okumuşsunuzdur.
Yorumlarınız, mailleriniz benim için çok değerli lütfen sadece okuyup geçmeyin. 
Sosyal Medya üzerinden beni takip edip haberdar olabilirsiniz. İstediğiniz zaman DM, yorum atabillir ve hepsine cevap vereceğime emin olabilirsiniz.Instagram: AuseEsuaa
Twitter: AuseEsua
Facebook Page : Ause Esua
SnapChat : AuseEsua
Mail : auseblog@gmail.com

Eğer Blogumu beğendiyseniz ; Beni google+ da arkadaş olarak eklemeyi unutmayın ! :))

Yeni yazılarımdan haber almak için ise köşedeki takip et butonundan -blogumu-  takip debilirsiniz. 

Paylaştığım tüm yazılar kendi deneyimlerimden oluşmaktadır. İyi ve kötü sonuçlar oluşturup oluşturmayacağının garantisini veremem. Öneriler ve ürünler kişiden kişiye farklılık gösterebilir. Bende iyi olan sizde kötü olabilir veyahut bende kötü olan sizde iyi olabilir.

Bu  Blog'da üzerinde adımın geçtiği tüm fotoğraflar ve yazılar bana aittir.
Kaynak belirtilmeden ve iznim olmadan alınamaz, kopyalanamaz.Yorum Gönder

4 Yorumlar

 1. Hmm, hiç bana göre değilmiş o zaman... renkleri de bir tık koyu geldi gözüme :( neden performansı yüksek ve tutulan ürünleri kaldırırlar ki acaba?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ahh bir anlamasam. Neyi beğensem üretimden kaldırıldı ya da içeriği değiştirildi. :/

   Sil
 2. bu şekilde renk düzenleyici kitleri ben de sık sık kullanıyorum ama bunu hiç denemedim..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. deneyebilirsiniz :) ama eski versiyonu daha güzeldi

   Sil

Düşünceleriniz ve önerileriniz beni mutlu eder🌴 🌵 🌾 🌿