H&M TEKLİ FAR - ARABICA

h-m-tekli-far-arabica
H&M TEKLİ FAR - ARABICA

Merhaba !
H&M 'e kıyafetten ziyade kozmetik bölümü için girenlerdenim. Sevimli, ışıl ışıl ambalajları sağolsun geri dönüp gitmek mümkün değil (kendi adıma)

Altını çizerek belirtmeliyim genellikle indirim dönemlerinden yararlanmayı seviyorum, gerçekten şahane indirimleri oluyor. Hatta bu indirim en çok ojelerine iyi geliyor^^

Bugünkü yazımda H&M'in meşhur tekli farlardan birini inceledim. Yabancı, yerli bloglar, youtuberlar olsun fazlasıyla kendisini duydum, okudum ve indirimde kaptım !
h-m-tekli-far-arabica
H&M TEKLİ FAR - ARABICA
Yumuşak dokulu, hafif tozutan yapıda. Hem fırçayla hem parmakla uygulanabiliyor. Ben göz kapağım için ağırlıkla parmaklarımı kullandım. Kirpik diplerine uyguladığım zaman ise bir eyeliner fırçasından yardım aldım. Geçiş rengi olarak da çok başarılı.

Hem far bazı varken hem far bazı olmadan kullanılabilir durumda. Elbette far bazı kalıcılığını normaline göre çok  artırıyor ve rengini daha belirgin yapıyor.  Ancak her iki türlüde bir kaç saat içinde far uçuşmaya başlıyor ve o yoğun renk yerini çok hafif  bir renge bırakıyor.
(Kullandığım baz ile ilgili yazıda hazırlanıyor)

O güzel renkleri düşününce, indirim dönemlerinde alınabilecek bir far.

 

Blogumda olduğunuz ve okuduğunuz için çok teşekkür ederim. Umarım keyifle, sıkılmadan okumuşsunuzdur.
Yorumlarınız, mailleriniz benim için çok değerli lütfen sadece okuyup geçmeyin. 
Sosyal Medya üzerinden beni takip edip haberdar olabilirsiniz. İstediğiniz zaman DM, yorum atabillir ve hepsine cevap vereceğime emin olabilirsiniz.Instagram: AuseEsuaa
Twitter: AuseEsua
Facebook Page : Ause Esua
SnapChat : AuseEsua
Mail : auseblog@gmail.com

Eğer Blogumu beğendiyseniz ; Beni google+ da arkadaş olarak eklemeyi unutmayın ! :))

Yeni yazılarımdan haber almak için ise köşedeki takip et butonundan -blogumu-  takip debilirsiniz. 

Paylaştığım tüm yazılar kendi deneyimlerimden oluşmaktadır. İyi ve kötü sonuçlar oluşturup oluşturmayacağının garantisini veremem. Öneriler ve ürünler kişiden kişiye farklılık gösterebilir. Bende iyi olan sizde kötü olabilir veyahut bende kötü olan sizde iyi olabilir.

Bu  Blog'da üzerinde adımın geçtiği tüm fotoğraflar ve yazılar bana aittir.
Kaynak belirtilmeden ve iznim olmadan alınamaz, kopyalanamaz.Yorum Gönder

5 Yorumlar

 1. Çok güzel bir yazı olmuş Ause. Catrice far bazını çok beğendim. Farın rengi de oldukça güzelmiş. Görsellerin ve detaylar ayrı güzel.

  Bu arada yeni keşfettim takipteyim seni de beklerim.

  birsenle.com

  YanıtlaSil
 2. Arabica'nın rengi ne tatlıymış öyle! Bu arada Catrice'in far bazı da uygun fiyatlı iyi bir alternatif bence ...

  YanıtlaSil
 3. aşkım ya yazılarını özlemişim, ne zmandır giremiyorum bloguma, yoğun geçiyor dönemim.. ellerine sağlık yine döktürüyorsun her yazında! bunun rengine de vuruldum! güle güle kullan balım <3

  YanıtlaSil
 4. H&M tekli farları ben de çok seviyorum. Bahsettiğin gibi, özellikle indirim döneminde ya da 3 al 2 öde zamanı gözüme kestirdiğim renkleri almaya çalışıyorum. Bu farın rengi de çok şıkmış, güle güle kullan Ause'cim! Öperim!

  YanıtlaSil
 5. Hm markasına ait sadece süngerleri alıp denedim. Bir dahaki sefere ziyaretimde göz atayım.

  YanıtlaSil

Düşünceleriniz ve önerileriniz beni mutlu eder🌴 🌵 🌾 🌿