FLORMAR DRAMATIC VOLUME MASCARA BLACK

flormar-dramatic-volume-mascara-black-ause-esua
FLORMAR   DRAMATIC VOLUME MASCARA BLACK 
Tropikal serisinin ambalajları sağ-olsun online alışverişin verdiği, ayağıma gelsin rahatlığı ile beraber sürekli bu seriden alıyorum da alıyorum. Seride beklentimin yüksek olduğu ürünlerden birisi şüphesiz bu maskaraydı. Fırça yapısı nedeniyle beklediğim sonucu alırım düşüncesiyle sipariş ettim. Devamını merak ediyorsanız çayınızı- kahvenizi kapın gelin!

Maskarayı genel anlamda beğensem de inceleyecek kadar kullanma şansım ne yazık ki olmadı. Sebebi maskaranın çok çabuk ve son kullanım süresi dolmadan kurumasıydı.
flormar-dramatic-volume-mascara-black-ause-esua
FLORMAR   DRAMATIC VOLUME MASCARA BLACK 

Fırçasını çok sevdiğim için kıyıp atamadım. Umudu kesmeden önce biraz gül suyu ekleyip kullandığım oldu fakat istediğim sonucu elde edemedim ne yazık ki.

Almam da ki en büyük etken şüphesiz fırçası. Maskara alırken bu tipte fırça olmasına dikkat ettiğimi belirtmem gerek. Estee Lauder dan sonra, uygun fiyatlı alternatifler arasında, fırça yapısını beğendiğim tek maskara olabilir.

Ancak maskaranın en mühim kısmı kirpiklerimde etkisi, gün içinde ki durumu  ve elbette ki yapısı.

*Çabuk sabitlenen bir maskara olmadığından bir kaç kat sürmek mümkün. İlk katta istediğim etkiyi veriyor. Maskaralardan beklentim daha öncede söylediğim gibi kirpiklerimi daha yoğun ve hacimli göstermesi. DRAMATIC VOLUME MASCARA kirpiklerimi yoğun göstermede başarılı. Hem  tek katta hem ikinci kat uygulamada topak topak olma durumu yok denecek kadar azdı ve kirpikleri ayırmada başarılıydı.
Ancak bu durum maskaranın yapısı kurumaya başladıkça değişti. Dolayısıyla o topaklanmaları  temizlemek,  ayırmak  da bir hayli  can sıkıcı olmaya başladı. Bu da kullanımı zorlaştırdı.

*Gün içinde dökülme, akma sorunu olmadı ve kalıcılığını korudu.

Eğer çabuk kuruyan bir maskara olmasaydı mutlaka tekrar satın alırdım. Ambalajı atmadım, fırçasını başka maskaralar da kullanıyorum ve çok beğeniyorum.


Umarım keyifle, sıkılmadan okumuşsunuzdur. Okuduğunuz için kocaman teşekkürler ! <3
 

Blogumda olduğunuz ve okuduğunuz için çok teşekkür ederim. Umarım keyifle, sıkılmadan okumuşsunuzdur.
Yorumlarınız, mailleriniz benim için çok değerli lütfen sadece okuyup geçmeyin. 
Sosyal Medya üzerinden beni takip edip haberdar olabilirsiniz. İstediğiniz zaman DM, yorum atabillir ve hepsine cevap vereceğime emin olabilirsiniz.Instagram: AuseEsuaa
Twitter: AuseEsua
Facebook Page : Ause Esua
SnapChat : AuseEsua
Mail : auseblog@gmail.com

Eğer Blogumu beğendiyseniz ; Beni google+ da arkadaş olarak eklemeyi unutmayın ! :))

Yeni yazılarımdan haber almak için ise köşedeki takip et butonundan -blogumu-  takip debilirsiniz. 

Paylaştığım tüm yazılar kendi deneyimlerimden oluşmaktadır. İyi ve kötü sonuçlar oluşturup oluşturmayacağının garantisini veremem. Öneriler ve ürünler kişiden kişiye farklılık gösterebilir. Bende iyi olan sizde kötü olabilir veyahut bende kötü olan sizde iyi olabilir.

Bu  Blog'da üzerinde adımın geçtiği tüm fotoğraflar ve yazılar bana aittir.
Kaynak belirtilmeden ve iznim olmadan alınamaz, kopyalanamaz.Yorum Gönder

13 Yorumlar

 1. Flormar'ın kullandığım her maskarası çok çabuk kurudu Ausem, en son aldığım ve çok beğendiğim Back to School koleksiyon maskarası da 1,5 ayda ömrünü tüketmişti. Sanırım tek sorunları da bu ama uygun fiyatlılar deyip bu sorunu arada es geçiyorum ben :D Fırçasını kullanmaya devam etmek bence çok mantıklı olmuş. Fırçayı güzel günlerde kullan diyorum. Öpüyorum <3

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Katılıyorum Blanam fiyatları uygun olduğu için bende görmezden geliyorum ^^ fırçası gerçekten çok güzel <3 çok teşekkür ederim bal suraltım öopüyorum <3

   Sil
 2. Ben de çok sevdim ama çabuk kurudu cidden :)

  YanıtlaSil
 3. tropical splash flormar'ın bu sene çıkardığı koleksiyonlar içerisinde en sevdiğim oldu..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. gerçekten çok güzel bi seri bende çok beğendim :)

   Sil
 4. Ya galiba Flormar'ın bütün güzel maskaraları çabuk kuruyor. Neyse ki fiyatları uygun da yeniden almak insana ağır gelmiyor :))) Fırçayı merak ettim yalnız; konik olmasına dikkat etmemiştim daha önce. Öperim!

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Başak hanımcım uygun fiyatlı olmaları o kurumanın önüne geçiyor gerçekten ^^ bittikçe (kurudukça) alınabilir. Çok teşekkür ederim <3

   Sil
 5. Ausecim bu güzel ambalajından ötürü ben de almayı düşünmüş fakat çok fazla övgü duymayınca vazgeçmiştim. Hızlı kurumuş olması gerçekten can sıkıcı olmuş. Aklında olsun, kuruyan maskaralar için lk çay demi çok iyi bir alternatif yarım-bir çay kaşığı kadar çay yeterli geliyor. Bana da mua teyzem vermişti bu tüyoyu.
  Öperim,
  Sevgiler!
  Zeynuş

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Zeynuşumm fikir şahane mutlaka deneyeceğim ben bi kaç kez gül suyu denemiştim ama mu yöntemi mutlaka yapacağım ^^
   çok teşekkürler kocaman öpüyorum <3

   Sil
 6. flormardan hiç rimel kullanmadım ki beeen =) bulursam bakacağım bebeğim, emeğine sağlık ^^

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. güzell suratlım çok teşekkür ederim umaırm beğenirsin <3

   Sil
 7. Fırçasını görür görmez denenir demiştim ki çabuk kuruduğundan ötürü kirpiklerin birbirine yapıştırması korkuttu Ause'mm :) Objejtif yorumların ve güzel fotoğrafların için teşekkür ederim baall <3 :)

  YanıtlaSil

Düşünceleriniz ve önerileriniz beni mutlu eder🌴 🌵 🌾 🌿