ve İNSAN │HAYAT

O sapıkları destekleyen, kadını et parçası, değersiz, vajinadan ibaret görenlere, kendisini dünyaya getirenin de bir kadın olduğunu unutanlara...
İnsan olamayanlara...
Bir kez daha insanlığın ölüşünü gördük, seyrettik. Kimileri mücadele etti, kimileri uzaktan izledi kimileri ölen insanlığa destek verdi.
Bir güzel can daha kayıp gitti. Çığlıkları duyulmadı.  Gözü dönmüş, insan görünümünde  bir şeytan ve yandaşları tarafından katledildi. 
Kızı suçladılar, aklını çelmiştir dediler. 
Öyle giyinmeseymiş dediler. 
Bir gün kendi başlarına gelebileceğini hiç düşünmeden konuştular konuşuyorlar. 
Erkekler erkekliğinden kadınlar kadınlığından utandı. 
İnsanlıktan nasibini alamayan, varlığı beş para etmez insanlar yüzünden.
Kadın;
Ezildi.
Dayak yedi.
Taciz edildi.
Tecavüz edildi.
Yetmedi... ÖLDÜRÜLDÜ...

İyi olmuş dediler, kısa etek giydi dediler, hak etti dediler.

Fakat! 3-4 yaşındaki kız çocuğuna tecavüz edip yaktıklarını, 9 yaşında ki erkek çocuğuna tecavüz edildiğini, 14 yaşındaki bir kıza tecavüz edildiğini, 2 yaşındaki bir bebeğe tecavüz edip öldürüldüğünü, 17 aylık bebeğin 3 erkeğin işkencesine ve tecavüzüne uğrayıp nöbet geçirdiğini biliyorlar mıydı?  

3-4 yaşındaki kız çocuğu o küçük bedeniyle etek giyip cezbetmiş miydi?

9 yaşındaki erkek çocuğu nasıl etkilemiş olabilir o gözü dönmüş caniyi! 

Gelişimini tamamlamamış bir kızın nasıl rızası olabilir ? "rızası vardı" denilip suçluların cezası nasıl düşürülebilir?

TÜRKİYE YANDI, KÜL OLDU, ÖLDÜ
Ve İNSANLIK YANDI, KÜL OLDU, ÖLDÜ.


Kadını erkeği suçu o genç kıza bulup, erkeği aklamaya devam edecekler görünene bakılırsa. Bunları yapan sapık ve caniler kadar bu zihniyette ki insanlar da suçlu, insanlıktan çıkmış hasta beyinlerdir.
Böyle insanlar aramızda varlar, olmaya devam edecekler az da olsa adaletle önüne geçilmezse bu olayların daha çok güzellik elimizden kayacak.  - AuseYorum Gönder

2 Yorumlar

  1. 6. yıl yazınızdan geldim buraya. 6 yıldır hala aynı şeyleri konuşuyor olmamız çok acı. Bu yazı hiç ilerlemediğimizi gösteriyor. Keşke İstanbul Sözleşmesi'ne bu kadar karşı olunmasa ve iç hukuktaki yasalar da doğru uygulanabilse.

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. öncelikle çok teşekkür ederim okuduğunuz için. 6 yıldır tek bir adım bile ilerlenmedi. Her gün ya bir cinayet ya bir tecavüz ya bir istismar haberi alıyoruz. Halen bununla ilgili doğru düzgün bir adım atmadılar. Böyle bir sistem olduğu sürece isteyen istediğini yapmaya devam edecek ne yazık ki. Keşke karşı olunmasa keşke.

      Sil

Düşünceleriniz ve önerileriniz beni mutlu eder🌴 🌵 🌾 🌿